HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Teşvik Danışmanlığında 20 Yıllık Deneyim

Biz, geniş bir perspektiften profesyonel teşvik danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Sağlık turizminden ihracat ve bilişime değin çeşitli sektörleri kapsayan nitelikte teşvik danışmanlığı hizmetlerimiz ile sizleri karşılıyoruz.

Teşvik öncesi neler yapılması ve nereden başlanması gerektiği konusunda yol haritası oluşturuyor, teşviklerin alınması sürecini koordine ediyoruz. Danışanlarımıza çıktıkları bu yolda kuruluşlarından itibaren rehberlik ediyoruz.

Devletler tarafından oluşturulan, pazarlama ve AR-GE de dahil çok yönlü destek sistemlerinden maksimum oranda faydalanmanızı sağlıyoruz. Mevcut yönetmeliklerin gerektirdiklerine tüm teferruatları ile hakimiz. Yenilik ve değişiklileri de yakından takip ediyor, paydaşlarımız ile paylaşıyor ve gerekli tüm aksiyonları alıyoruz.

Teşvik danışmanlığı kapsamında faaliyete başlamak isteyen ya da teşvike tabii iş kolunda çalışıp da sonradan bu haktan yararlanmaya karar verenlerin aklındaki soruları biliyoruz:

  • Nereden başlamalıyım?
  • Hangi yasal prosedürleri tamamlamalıyım?
  • Yetki belgesini nasıl alacağım?
  • Teşvik kapsamındaki faaliyet alanımın avantajları ve dezavantajları neler?
  • İşin vergisel boyutu nedir ve vergi avantajlarım neler?

İşte, tüm bu soruları 2003 yılından bu yana yanıtlıyoruz. Çeşitli pazarlarda çalışan danışanlarımızdan edindiğimiz deneyim, alanında uzman kadromuz, katıldığımız fuarlardan edindiğimiz tecrübe, hazırladığımız eğitimler sayesinde kendimize kattığımız bilgi ve irfan ile bu yolculukta rehberiniz olmayı istiyoruz.

HAKKIMIZDA
SİZDEN GELENLER

REFERANSLARIMIZ

Yorumlarınız bizler için çok değerli. Bizi seçtiğiniz için Teşekkür Ederiz .

Sağladığı katkı ve destekler için teşekkür eder projemizi profesyonel bir yaklaşımla tamamlamış olduğunu memnuniyetle belirtmek isterim.

"Tecrübe, doğru yönlendirme, etkin eğitimler" güvenimizin temelindeki nedenlerin sadece bir kısmı

Danışmanların profesyonel yaklaşımı, kuruma hızlı adaptasyonu ve disiplinli çalışmaları bizi çok etkiledi. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Öğreticisi, eğiticisi ve yol göstericisi olmuştur! Onlarla çalışmak çok güzel.Teşekkür ederiz.

Göstermiş oldukları yüksek performans ve bize her konuda destek olmaları sayesinde,belgelendirme süreçlerini sorunsuz bir şekilde, başarılı olarak tamamladık.

Kendisiyle uzun zamana dayanan partnerliğimiz mevcut.Bir çok müşterimiz ile de çalışması bulunmaktadır. Destekleri için kendisine teşekkür ediyoruz.

VİDEOLAR

Sağlık Turizminde Devlet Teşvikleri

Sağlık Turizmi Acentaları özelinde birinci aşama Tursab belgesini almaktır. Bu belge alındıktan sonra, Sağlık Turizmi Yetki Belgesi başvuruları yapılmaktadır. Ardından ise HİB’e yani Hizmet İhracatçıları Derneği’ne üye olmak gerekmektedir. Bu aşamayı da geçtikten sonra bir işletme, sağlık turizmi yapabilir ve teşviklerden yararlanabilir duruma gelmektedir.  Sağlık turizminde devlet teşvikleri neler? Kimler bu teşvikleri alabiliyor? Bu teşvikler gerçekten ödeniyor mu? Tüm merak ettiklerinizi  Hülya Zengi açıklıyor. 

call-icon

Telefon

0549 135 25 00

map-icon

Adres

Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. Vadi İstanbul Park 7/B Blok No:7 İç Kapı 51 Sarıyer/ İstanbul